סטופ שירה

מפגש 16 תמונה ב 12.2.12. צילום: עזרא "צלש פואטי" לוי. בתמונה: אבנר עמית מקריא את שירה של שימבורסקה כתזכורת לקראת דקה שירה בינלאומית- העלאת סרטי שירה ביום השירה הבינלאומי

מפגש 16 תמונה ב 12.2.12. צילום: עזרא "צלש פואטי" לוי. בתמונה: אבנר עמית מקריא את שירה של שימבורסקה כתזכורת לקראת דקה שירה בינלאומית- העלאת סרטי שירה ביום השירה הבינלאומי

פרוטוקול פגישה מספר 16 – 12.212- נערך בסימן אירוע "סטופ שירה: הקראת שירה בכל רחבי הארץ לכבוד יום השירה הבינלאומי", שייערך ב-29.2.2012 בשעה 17:15. האיגוד הולך ומתחזק. שלושת אירועי תו השירה שנערכו בירושלים, תל אביב ובאר שבע שימחו אותנו מאוד. אחרי יום השירה הבינלאומי נעבור למאבק מול הוצאות הספרים שויתרו על השירה. הירשמו לאיגוד על ידי לחיצה על "פנו אלינו".

עזרא לוי – חייבים למצוא מקום בחיפה. למסגר את תו השירה.

מתי שמואלוף – בעקבות אירוע תו שירה, לפנות לרשתות הספרים בדרישה לתת מקום לשירה. לעשות בדיקה לאחר שלושה חודשים ולבדוק האם הם עומדים בהתחייבות.

שא"מ – לבדוק אפשרות לתת תו שירה לרשתות קטנות כמו דיונון ואקדמון.

רון – להוציא קול קורא לחברי האיגוד לארגון אירועי תו שירה. אחדים אוהבים שירה? רבים אוהבים שירה? כולם קוראים שירה? השירה היא הרוב? (דיון סמנטי אודות יום השירה הבינלאומי. ואני – אינני יודעת ואינני יודעת ונאחזת בזה כבמעקה גואל).

ציפי – צריך לעלות לכנסת ולקרוא שם שירה ב-29/2.

רענן – לנסח פלאייר ולהפיצו.

דויד – צריך להתקדם בגיוס החברים באיגוד. צריך אלמנט אלקטרוני שיחבר בין האיגוד לבין המשוררים.

דיתי – להקים עמותה? זה חשוב.

מתי – צריך לעלות משלב של הצעות לשלב של עשייה.

דניאל – קודם כל, תכל'ס, אמרנו שאנחנו מעניקים היום תו שירה במזא"ה, אבל בסוף זה עבר לסניף של כיכרבין. אני חושב שלשני הסניפים מגיע תו. ושצריך להצמיד את זה לאירועים קיימים.

ליטל – אני מקימה אתר בינלאומי באנגלית כדי לקדם משוררים ישראלים. צריכה עזרה בתרגום. פניתי לחנויות ספרים באנגליה, צרפת ואיטליה, בארה"ב, וכתבי עת. אני מנסה ליצור דפי זהב למשוררים. חלק מהחנויות הסכימו לפרסם את האתר בתנאי שאפרסם את החנויות שלהם. אני מדברת איתכם כי אנ'לא יכולה לעמוד בעומס (המליאה מגיבה: האחריות על התרגום היא של המשורר). האתר כנראה יעלה עוד לפני ה-29 לחודש. והעם קורא שירה.

שא"מ – ב- 29 לחודש בתיכון חדש. פעילות מצומצמת אך איכותית. נתחלק לשתי קבוצות של שלושה משוררים ונעשה פעילות לפי תוכנית של ערן צלגוב. תוכנית גמישה. אורנה – ב – 1 לחודש ייתכן כי בית הספר אורט שפירא כפר סבא יסכים לארח אותנו.

רן יגיל – להשתמש בפלטפורמה של NRG על מנת לקדם את האיגוד.

מתי – צריך שתהיה אמירה לגבי השירה והמשורר ולא רק שירים.

רן – "מה שאומר המשורר של השירה." – רפליקה על מצב השירה שכל משורר יאמר מה החזון שלו.

מתי – רעיונות לפעילות נגד הוצאת שירה. לכתוב מכתב רשמי לכל ההוצאות מה הן צריכות כדי לשפר את המצב, האם הן נרתמות למאבק. רן יגיל ואני ננסח מכתב לגבי האחריות הציבורית לשירה.

דניאל – עד סוף מרץ לגבש קו מול הוצאות ספרי השירה.

מתי – מכתבים למפעל הפיס ולקרן רבינוביץ לגבי תכניות לגבי שנה הבאה.

האיגוד מתכנס בבית העם בתל אביב. פגישה 16. צילום: עזרא ""צלש פואטי" לוי

האיגוד מתכנס בבית העם בתל אביב. פגישה 16. צילום: עזרא ""צלש פואטי" לוי

One Response to סטופ שירה

  1. פינגבאק: להפשיט את השודדים מהטרנינג « מאבק המשוררים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: