תו השירה פורש את כנפיו: פרוטוקול פגישה מס' 14

פרוטוקול פגישה מספר 14 –29.1.12

כמידי שבוע, בימי ראשון בשעה 18:00, נפגשים משוררי המחאה ב"בית העם", כדי לקדם את נושאי המאבק. הפעם, כיבד אותנו בנוכחותו רן יגיל: סופר, מבקר ועיתונאי, שעוקב אחר המאבק. הוא בא שוב הנה, כדי להתרשם מהנעשה כאן באופן בלתי אמצעי. גם במפגש זה הועלו רעיונות חדשים, והושמעו דיווחים על פעילויות שונות הנעשות בשטח. בין היתר, דובר על אופן ההתארגנות המעשית לגבי חלוקת "תו השירה" לחנויות ספרים, ב- 3 ערים גדולות בארץ: באר-שבע, ירושלים ותל אביב.

משתתפים: אביחי קמחי, רענן בן טובים, עדי עסיס, אבנר עמית, רועי צ'יקי ארד, רון דהן, ערן צלגוב, דניאל באומגרטן, יוכבד יעיש, ציפי שחרור, אורנה ריבלין.

תו שירה: להפסיק עם האירועים הרשמיים. חנויות שיקבלו תו שירה וירצו לארגן אירוע, יעשו זאת על דעת עצמן.

צ'יקי: צריך לתת לחנויות ספציפיות כמו פרוזה מודן של צומת ספרים.

צלגוב: החנויות האלה יהיו עלה התאנה של הרשת לא כדאי לתת להן תו שירה.

דניאל: לעשות את זה בצורה מדורגת. קודם חנויות פרטיות, אחר כך חנויות ספציפיות לרשתות.

צ'יקי: בתוך כל הרשע של הרשתות, חנות כמו פרוזה מודן מגיע לה תו שירה.

יוכבד יעיש: בתי ספר בגליל העליון מתעניינים בפרטים לגבי הפעילות.

עדי: להרים קול קורא למשוררים לבוא ולקחת חלק בפעילות.

אבנר: בתי הספר לא פותחים את שעריהם כל כך בקלות.

ציקי : לנסות למקד את ארועי החינוך ל 29.2

עזרא לוי: כדאי לקיים כנס בסוף פברואר.

ציפי שחרור: כדאי להמתין עם כנס נוסף.

דוד ברבי: לגייס נרשמים למאבק המשוררים.

ערן צלגוב : להראות נוכחות בארוע בעשן הזמן.

שי אריה מזרחי : לגבי פעילות בבתי הספר, חשוב לקבוע עובדות בשטח. מוקדם מידי לכנס כנס.

אבנר עמית : לקחת את יום השירה של ה 29.2 ולהקדיש אותו לכניסה לבתי הספר. צוות החינוך יתכנס שוב כדי לדון במערכי שיעור.

רענן : סוקר את ההתפתחויות בנושא חוק השירה. חושב שלא צריך כנס כרגע. משוררים מהמאבק שיופיעו ביום השירה הבינלאומי יוכלו לדבר על המאבק.

דניאל: יש המון אירועים ומעשים בשטח ואין צורך להעמיס גם כנס.

 היום בערב בב"ש נשיק את תו השירה בעשן הזמן

 צלם פואטי = = = 29.1.12 - מאבק המשוררים - מפגש מס' 14, "בית העם", רוטשילד 69, ת"א. כמידי שבוע, בימי ראשון בשעה 18:00, נפגשים משוררי המחאה ב"בית העם", כדי לקדם את נושאי המאבק. הפעם, כיבד אותנו בנוכחותו רן יגיל: סופר, מבקר ועיתונאי, שעוקב אחר המאבק. הוא בא שוב הנה, כדי להתרשם מהנעשה כאן באופן בלתי אמצעי. גם במפגש זה הועלו רעיונות חדשים, והושמעו דיווחים על פעילויות שונות הנעשות בשטח. בין היתר, דובר על אופן ההתארגנות המעשית לגבי חלוקת "תו השירה" לחנויות ספרים, ב- 3 ערים גדולות בארץ: באר-שבע, ירושלים ותל אביב. יותר מאוחר, זה אמור להתרחש גם בחיפה. מחר, יתקיים האירוע הראשון ב-"עשן הזמן" בבאר שבע. משוררים ומשוררות, חובבי שירה וגם חובבי פרוזה, אתם מוזמנים.. ביקרתי שם לפני כחודש, והמקום שם מקסים. "עשן הזמן", הוא מעין אח תאום ל-"הנסיך הקטן" שבתל-אביב. כדאי לבקר.. פרטים נוספים על מפגש מס' 14, ניתן לקרוא בפרוטוקול שאמור להתפרסם בבלוג "מאבק המשוררים". הבלוג מתעדכן בתדירות גבוהה, אז תציצו.. קישור אל בלוג "מאבק המשוררים" http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fpoetry4rights.wordpress.com%2F&h=LAQE0KwrY קישור אל האלבומים שלי http://www.facebook.com/media/albums/?id=1569129167  עזרא לוי - צילום וכיתוב

צלם פואטי = = = 29.1.12 - מאבק המשוררים - מפגש מס' 14, "בית העם", רוטשילד 69, ת"א. כמידי שבוע, בימי ראשון בשעה 18:00, נפגשים משוררי המחאה ב"בית העם", כדי לקדם את נושאי המאבק. הפעם, כיבד אותנו בנוכחותו רן יגיל: סופר, מבקר ועיתונאי, שעוקב אחר המאבק. הוא בא שוב הנה, כדי להתרשם מהנעשה כאן באופן בלתי אמצעי. גם במפגש זה הועלו רעיונות חדשים, והושמעו דיווחים על פעילויות שונות הנעשות בשטח. בין היתר, דובר על אופן ההתארגנות המעשית לגבי חלוקת "תו השירה" לחנויות ספרים, ב- 3 ערים גדולות בארץ: באר-שבע, ירושלים ותל אביב. יותר מאוחר, זה אמור להתרחש גם בחיפה. מחר, יתקיים האירוע הראשון ב-"עשן הזמן" בבאר שבע. משוררים ומשוררות, חובבי שירה וגם חובבי פרוזה, אתם מוזמנים.. ביקרתי שם לפני כחודש, והמקום שם מקסים. "עשן הזמן", הוא מעין אח תאום ל-"הנסיך הקטן" שבתל-אביב. כדאי לבקר.. פרטים נוספים על מפגש מס' 14, ניתן לקרוא בפרוטוקול שאמור להתפרסם בבלוג "מאבק המשוררים". הבלוג מתעדכן בתדירות גבוהה, אז תציצו.. עזרא לוי - צילום וכיתוב

One Response to תו השירה פורש את כנפיו: פרוטוקול פגישה מס' 14

 1. שא"מ says:

  נשכחתי ברשימת המשתתפים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: